U FOKUSU:

Nogometaši banjalučkog Borca doživjeli su poraz u pripremnom meču od ruskog tima Krylia Sovetov rezultatom 1:0, a ovaj susret koji se igrao u Antaliji ozbilježila je tučnjava u 88. minuti.

Pitanje pobjednika je odlučeno u 58. minuti kada je Ežov pogodio za 1:0 i postavio, na kraju će se ispostaviti, konačan rezultat ovog susreta.

U finišu meča došlo je i do fizičkog obračuna između igrača protivničkih timova, zbog čega je sudija odlučio ranije svirati kraj i ne dozvoliti im da u tim okolnostima nastave susret.

Sve je počelo kada je jedan igrač ruskog tima odgurnuo Kujundžića koji je pokušao spriječiti brzo izvođenje lopte, nakon čega se umješao veliki broj drugih igrača i izbio je pravi haos ispred klupa za rezervne igrače.

Srećom, sve se brzo smirilo, a da se sukob ne bi nastavio jer je ipak riječ o prijateljskoj utakmici sudija je odlučio svirati kraj utakmice. Za Borac je ovo bio četvrti poraz na pripremama u Antaliji.