U FOKUSU:

Betis i Barcelona igraju utakmicu 22. kola španske Primere u kojoj je rezultat nakon više od 60 minuta igre 1:1.

Betis je poveo u 38. minuti susreta, a Barca izjednačila pogotkom Messija iz 59, minute.

Poznato je uglavnom bilo svima da će Pjanić dolaskom u Barcelonu izgubiti privilegiju na slobodne udarce, s obzirom da je Messi u tim situacijama uvijek broj jedan.

No, očekivalo se da će u onim situacijama kada Messija nema na terenu, Pjanić preuzimati ulogu izvođača slobodnih udaraca.

Zbog toga je mnoge iznenadilo da što je jedan od slobodnjaka u večerašnjoj utakmici umjesto Pjanića izveo Jordi Alba, iako je bh. fudbaler prvi uzeo loptu i namjestio je.

To je bilo u trenucima dok je Messi još bio na klupi, a Pjanić na terenu.

Inače, bh. fudbaler je napustio igru u 57. minuti, a umjesto njega je ušao Trincao.